فرم ورود  مشتری و بازاریاب به سيستم

 
 

  امروز: چهارشنبه 24/7/1398  ساعت: 17:53:0    

به سایت مسپاسو، سایت بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت خوش آمدید.

سایت مسپاسو یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت مسپاسو به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. مسپاسو برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

آیا می دانید کار در سایت مسبی چقدر آسان است؟ آیا می دانید کاربران زیادی در سایت مسبی با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک کسب و کار خوب و معقول هستند؟ فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش همکاری در فروش(بازاریابی) ثبت نام کنید و محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید.


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


فروشندگان

در سایت مسبی بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ مسبی ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


فرصت استثنایی: روز 30/10/1395 کل پورسانت کسب شده به بهترین بازاریاب محصولات سایت  اهدا می شود.

 

به 7 نفر از بازاریابانی که بتوانند از تاریخ 1 دی تا پایان 31 دی 1395، توسط لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را کسب نمایند مبلغی معادل 100 درصد از درآمد حاصل از فروششان به ایشان تقدیم می گردد. یعنی اگر شما در این یک ماه تعیین شده 300 هزار تومان پورسانت کسب نمایید همین مبلغ را نیز جایزه می گیرید. مهم نیست که اول باشید یا هفتم. مهم این است که جزو هفت بازاریاب برتر باشید تا به اندازه درآمدتان پورسانت بگیرید. بدیهی است در این محاسبه تنها سفارشاتی لحاظ می شوند که به فروش منتهی شده باشند و تاریخ آنها بین 1 دی تا پایان 31 دی 1395 باشد. توجه: 1- اگر سفارشی که رد شده و بعد از مدتی مجددا به هر دلیلی به حالت منتظر تایید برگردد و باعث جابجا شدن نفر اول و دوم و سوم شده باشد مسلما در مبلغ جوایز تغییری ایحاد نمی شود و بازاریاب محترمی که با این تغییر از نفر دوم به نفر اول صعود می کند نیز نمی تواند مدعی دریافت جایزه نفر اول گردد. این در حالی است که مدت زمان مسابقه به پایان رسیده و جوایز نیز اهدا شده باشد. 2- پس از مشخص شدن وضعیت آخرین سفارش جوایز تقدیم می گردد.

 

 

   

 

سایر محصولات سایت

 

©1385-1398 Masbi